Andres Petrov on Euroopa meister ning esimene Baltikumi sportlane, kes hakkab osalema snuukri profiliigas.

Аватара пользователя
Жека
Сообщения: 840
Стаж: 4 месяца

#1

Сообщение Жека »

Petrov võitis Albaanias peetavatel snuukri Euroopa meistrivõistlustel finaalis Belgia esindajat Ben Mertensit seisuga 5:3 ning tuli 120 osaleja konkurentsis Euroopa meistriks.

Selle tulemusega sai Petrovist esimene Baltikumi sportlane, kes teeninud endale kaheaastase pääsme profiliigasse kus osalevad absoluutsed maailma tipud nagu Ronnie O´Sullivan, Mark Selby jpt.

Eesti edukaim snuukrimängija alistas EMil kõik oma üheksa vastast. Tänases poolfinaalis sai Petrov jagu Saksamaa esindajast Umut Dikmest 4:2.

Petrovi vastu finaalis mänginud Ben Mertensil on hoolimata finaali kaotusest taskus juba U21 vanuseklassi Euroopa meistritiitel ning sellega kaasnev kaheaastane profiliiga pääse.

„Kuigi praeguseks on selge, et Petrov oleks kaheaastase profiliiga pääsme teeninud ka ilma finaalkohtumist võitmata, siis on värske Euroopa meistrina kindlasti psühholoogiliselt parem liituda profiliigaga. Andrese töökus, pühendumine, järjepidevus ja kirg ala vastu on teda tänaseks viinud sinna, kuhu pääsevadki vaid maksimaalselt pühendunud sportlased – Snuukri Main Tour`ile ehk ala eliitliigasse, kus osaleb vaid maailma 120 parimat snuukrimängijat. Kindlasti on see kogu Eesti spordile ja eriti loomulikult piljardispordile väga suur samm edasi!“, ütles peale finaalkohtumist alaliidu esindaja Kristjan Kuusik.
Лучше быть, чем казаться.
Аватара пользователя
Tatjana
Номинант
Номинант
Сообщения: 330
Стаж: 1 год 7 месяцев

Номинант викторины Победитель конкурса прогнозов Серебряный призёр конкурса Бронзовый призер конкурса Номинант конкурса

#2

Сообщение Tatjana »

Очень рада за Андреса, успехов ему !
Ответить